slawomirkoper.pl

Strona internetowa super panel i ich produkty

Strona internetowa super panel i ich produkty

16.01.2024, 08:42

Firma super panel posiada w swojej ofercie artykuły, które idealnie zadziałają w budowlance. Poznaj ich produkty - są to nowoczesna zabudowa, płyty warstwowe, drzwi chłodnicze, blacharskie obróbki, montażowe akcesoria i nowoczesne zabudowania.

Warstwowe płyty ścienne - ciekawe informacje

Płyty warstwowe w okładzinach metalowych są materiałem nierzadko wykorzystywanym do lekkiej obudowy ścian i dachów w budynkach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych oraz magazynowych. Płyty te składa się z dwóch zewnętrznych metalowych okładzin, odgrodzonych między nimi wklejonym rdzeniem, który pełni izolacyjną funkcję. Świetne parametry izolacyjności oraz odpowiedni poziom efektywności to coś, co możemy uzyskać dzięki zastosowaniu płyt warstwowych.

Sposób składania tego rodzaju płyt jest błyskawiczny oraz nieskomplikowany. Instalacja może trwać zaledwie parę godzin, zakładając, że uczyni ją sprawny zespół techniczny. Taki sposób montażu składa się z konkretnych etapów, zarówno ściennych płyt jak i dachowych. W takich krokach występują zwykle m.in rozładowanie transportu za pomocą budowlanego ekwipunku, instalacja podkonstrukcji bądź też np. ściągnięcie zabezpieczającej folii na płyty. Każdy profil obiektu będzie odpowiedni dla takiego materiału, co niewątpliwie warto wiedzieć. Przemysł jest podstawowym celem, do którego są przeważnie wykorzystywane.

Drzwi chłodnicze - gdzie są wykorzystywane i w jakiej przestrzeni świetnie spełnią wszelkie oczekiwania?

Jeżeli w danym miejscu, temperatura wynosi od 0 do 5 stopni, drzwi chłodnicze mogą okazać się przydatne. Głównie do ich pokrywania stosuje się takie tworzywa jak: stal powlekana, stal kwasoodporna, ale również jest możliwość wykonania lakierowania drzwi na wybrany odcień. Do wykorzystania w chłodniach lub pomieszczeniach o środowisku kontrolowanym, zazwyczaj osadzane są zawiasowe chłodnicze drzwi. W centrum przetwarzania i dystrybucji żywności, napojów, a także wyrobów o podłożu farmaceutycznym lub w innych miejscach, w których temperatura musi być odpowiednio dopasowana, sprawdzą się właśnie tego typu drzwi do chłodni. Można dobrać prawidłową grubość drzwi chłodniczych, to znaczy, że istnieją chłodnicze drzwi w dwóch odmianach pojedynczej, również podwójnej. Parametry izolacyjne odnoszą się jakiegokolwiek modelu. Jeśli chodzi o przymocowanie oprawy drzwi chłodniczych, można ze spokojem przyczepić ją do ściany sformowanej z płyt warstwowych oraz standardowego muru. Praktyczną odmianą dla niektórych klientów mogą stać się rozsuwane drzwi chłodnicze. We wnętrzach, gdzie panuje szybki ruch, znakomite okazują się drzwi wahadłowe, których nie trzeba bezustannie domykać.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij